اطلاعات گردشگری کیش

هر آنچه باید در مورد اجاره خانه در کیش بدانید؟

اجاره خانه در کیش

جزیره کیش از نقاط گردشگر پذیر جنوبی ایران است که سالانه افراد زیادی را برای تفریح شادی به سوی خود دعوت می کند. روش های اقامتی در این جزیره با توجه به موارد مختلفی برای افراد متفاوت است. بعضی اشخاص علاقه مند به اقامت در هتل هستند. بعضی ها اقامتگاه های بومی را می پسندند. بعضی دیگر هم می خواهند همان طور که در خانه خود راحت هستند در این سفر هم راحت باشند. برای همین به سمت اجاره خانه در کیش و یا اقامت در سوئیت آپارتمان می روند. کیش تیکت در ایجا قصد دارد شما را با شرایط و عوامل مختلف اجاره خانه در کیش آشنا کند.

برای اسکان در کیش چه باید کرد؟

زمانی که به کیش سفر می کنید قطعا برای اقامت و اسکان خود در این جزیره فکر هایی کرده اید. برای اقامت در جزیره رویایی کیش راه ها و شرایط زیادی وجود دارد. انتخاب محل اقامت در کیش مسئله خیلی دشواری نیست که بخواهید ذهنتان را درگیر آن بکنید یا استرس و  اضطراب این را داشته باشید که اگر به کیش سفر کنیم باید کجا بمانیم.

جزیره کیش هر ساله و در فصل های مختلف کم و بیش پذیرای مهمان ها و گردشگران زیادی است. سازمان گردشگری و مجموعه های تفریحی و اقامتی این جزیره نیز برنامه و تدابیر زیادی برای اسکان این مسافران در نظر گرفته اند.

بهتر است قبل از بستن بار سفر خود محل اقامت خود را مشخص کرده و یا رزرو کنید. چون زمانی که برای سفر خود انتخاب می کنید بسیار مهم است و ممکن است به دلیل شلوغی و تعداد بالای مسافران با کمبود جا مواجه شوید و سفر را به کام خود و همراهانتان تلخ کنید.

پیشنهادات ویژه: جنگ های شبانه در کیش

کیش هم مانند شهر های دیگری که برای مسافرت انتخاب می کنید گزینه های اقامتی زیادی دارد. این طور نیست که فکر کنید نمی شود در کیش به راحتی جای اسکان پیدا کرد و دردسر و زحمت زیادی دارد. گزینه های اقامتی زیادی برای اسکان در جزیره کیش وجود دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اقامت در هتل
 • رفتن به مسافرخانه های لوکس و استاندارد
 • اسکان در اقامتگاه های بومی این جزیره
 • اجاره منزل در کیش
 • رفتن به سوئیت آپارتمان در شهرک های مسافرتی
شرایط اجاره خانه در کیش

شرایط اجاره خانه در کیش

شرایط اجاره خانه در کیش چیست؟

اگر شما جزء افرادی هستید که اجاره خانه در کیش را برای اقامت خود انتخاب می کنید باید به یکسری موارد توجه داشته باشید. با اجاره خانه در کیش محل اقامتی دارد که دربست برای خودتان است. این  طوری همان گونه در خانه خودتان رفتار و زندگی می کنید می توانید در آنجا هم رفتار کنید.

با اجاره خانه در کیش راحتی بیشتری برای خود و خانواده تان ایجاد می کنید. حتی محدودیت هایی که در هتل ها و اقامتگاه های مشابه وجود دارد نیز در این خانه ها نیست و یا اگر هم باشد خیلی دست و پا گیر نیست.

پیشنهادات ویژه: سفر ارزان با تخفیف های ویژه کیش تیکت

زمانی که شما قصد دارید در کیش خانه یا سوئیت اجاره کنید یک سری شرایط از طرف مالکین یا مجموعه های اجاره دهنده در نظر گرفته می شود که بارزترین آن ها عبارتند از:

 • رعایت نکات بهداشتی
 • رعایت شئونات اسلامی و اجتماعی
 • عدم ایجاد مزاحمت برای سایر ساکنین
 • عدم آسیب رساندن به خانه یا وسایل داخل آن
 • رعایت ادب و احترام به حقوق دیگر ساکنان
معیار اجاره خانه در کیش

معیار اجاره خانه در کیش

برای اجاره خانه در کیش چه معیار هایی را باید در نظر گرفت؟

اسکان و اقامت در خانه های قابل اجاره کیش موارد و ویژگی های مختلفی دارد. این موارد هم شامل مالک، هم مسافر و هم خود خانه می شود. خانه ای که برای اسکان و اقامت خود انتخاب می کنید باید از برخی جهات به طور جدی و کامل بررسی شود.

برای همین هم هست که توصیه می کنیم که بهتر است قبل از سفر به جزیره کیش محل اقامتتان را مشخص کنید. این طوری همه فاکتور هایی که برایتان مهم است را می توانید در نظر بگیرید و سوئیت یا خانه موردنظرتان را با حوصله انتخاب کنید.

وقتی این اتفاق می افتد شما دیگر مجبور نیستید فقط برای داشتن محلی برای اسکان خود و همراهانتان سختی ها و دشواری های جای نامتناسب با شرایطتان را تحمل کنید. درست است که شرایط سفر با اقامت در منزل متفاوت است و آسودگی ها و راحتی های آن را ندارد اما بالاخره نباید طوری هم باشد که سفر را برای خود و عزیزانتان سخت کنید و خاطرات تلخی به جای بگذارید.

پیشنهادات ویژه: در سفر به کیش چه باید لباسی بپوشیم؟

معیار هایی که بهتر است برای اجاره خانه در کیش در نظر بگیرید و به آن ها اهمیت دهید، مواردی هستند که در ادامه به شما معرفی می کنیم:

 • با توجه به هزینه مورد نظرتان سوئیت انتخابی خود را اجاره کنید.
 • بر اساس تعداد افرادی که همراه خود دارید، محل اقامتتان را انتخاب کنید.
 • امکانات و اندازه محل اقامت خود را در نظر بگیرید.
 • نقاط دسترسی به خانه مورد نظرتان را در نظر بگیرید. اگر قصد ندارید بخش زیادی از پولتان را صرف کرایه ماشین و رفت و آمد کنید، حتما امکانات اطراف سوئیت را بررسی کنید.
سوئیت آپارتمان ها در کیش

سوئیت آپارتمان ها در کیش

لیست سوئیت آپارتمان های اجاره ای در کیش

برای این که بتوانید شرایط و معیار های گفته شده را بسنجید و متناسب با شرایطتان خانه مناسبتان را انتخاب کنید بهتر است مجموعه ای از خانه های اجاره ای کیش برای مسافران را بررسی کنید و مناسب ترین آن ها را برای خود انتخاب کنید.

با این که معیار ها و سلیقه های افراد برای اقامت و اسکان در سوئیت آپارتمان های کیش متفاوتی و هر کسی می تواند هر کدام از معیار های ذکر شده را برای خود مهم بداند. کیش تیکت در این قسمت از مقاله قصد دارد شما را با نمونه سوئیت آپارتمان های اجاره ای برای مسافران آشنا کند.

پرطرفدارترین شهرک ها برای اجاره خانه در کیش عبارتند از:

 • دهکده ساحلی کیش
 • ساحل مرجان
 • محله نوبنیاد
 • شهرک صدف
 • بلوار تهران
 • محله میرمهنا
 • محله دامون

پیشنهادات ویژه: تخفیف های ویژه رستوران های کیش با کیش تیکت

سخن پایانی

رفتن به مسافرت و گشت و گذار بدون داشتن مکانی برای استراحت و اقامت امکان پذیر نیست زیرا داشتن خوابی ارام و استراحت کافی انرژی شما را برای شروع یک روز تازه تامین می کند. کیش تیکت با ارائه مطالب مهم در مورد اجاره خانه و سوئیت در جزیره کیش شما را برای سفری خاطره انگیز آماده می نماید. برای آشنایی با ما اینستاگرام ما را دنبال نمایید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.